Naruto end life
Naruto end life
Naruto end life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nová rpg hra ve style Naruto
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Minato Namikaze

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Minato Namikaze
Chunnin+8 ocasý démon
Chunnin+8 ocasý démon
Minato Namikaze


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 07. 08. 11
Age : 27

Minato Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Minato Namikaze   Minato Namikaze EmptySun Aug 07, 2011 8:30 pm

Jméno:Minato
Klan:Namikaze
Pohlaví:Muž(Shinobi)
Věk:
14 let
Vesnice:Konoha
Hodnost:Chunnin
Výbava: Taktická vesta, Čelenka se znakem Konohy, 5 Ks Hiraishin Kunai(Když se Kunai zabodne, uživatel se objeví na místě, kde je zabodnut.)
Spoiler:

Kekkei Genkai:---
Jutsu:
E-rank:
Bunshin no Jutsu(Klonovací technika)
Kawarimi no Jutsu(Technika náhrady)
Henge no Jutsu(Technika přeměny)
D-rank:
Fuuton: Fū no āmādesu(Větrné brnění, obloží celé mé tělo vítr je to omezené mou čakrou nepronikne jím obyčejný shuriken, kunai či meč. Síla štítu záleží na množství použíté chakry.)
Fuuton: Tsubasa(Předloktí se obalí uživateli chakrou a poté se z dlaně stane čepel.... které se dále prodloužuje.. na délku normální katany.)
C-rank
Chiyu no Jutsu(Uživatel může ošetřit lehké poranění, jako odřeniny a řezné rány.)
Fuuton: Pawafuru na kazenami(Uživatel vyskočí do vzduchu a z úst vyšle velký proud větru který nepřátele srazí na zem.)
B-rank
Kage Bunshin no Jutsu
Chakra Chēn(Uživatel vytvoří ze země chakrové rětězy, dosah je 20m.)
A-rank
Rasengan

Životopis: Žil jsem nedaleko Konohy a chodil jsem do ninja akademie, jako každý člověk co se chtěl stát ninjou. Jenže já nebyl obyčejný, měl jsem v sobě zapečetěného Hachibi no Kyogyu. V akademii mě od sebe jen odháněli, nedokázali pochopit že jim vlastně prokazuji službu tím, že ho mám v sobě. Jediný kdo si mě vážil byl můj otec, to on mě naučil všechny techniky, které umím. Hachibi byl můj jediný přítel, jelikož se se mnou normálně byvil a pomáhal mi. Otec mi říkal že mám štěstí, protože Hachibi spolupracuje se svým Jinchurikim. Jednou náš dům, když jsem už byl genin napadla skupinka banditů. Když jsem se vrátil z mise, našel jsem doma otce v kaluži krve. Zbylo mi po něm jen pár Hiraishin Kunaiů. Se svým týmem jsem chodil na mise a poctivě je plnil. Jednou se v Konoze pořádali Chunninské zkoušky. Můj tým byl přihlášen naším senseiem. Všichni jsme se nakonec stali Chunniny. Já jsem si pak řekl že se stanu ninjou, který bude uctívaný a silný....
Návrat nahoru Goto down
Kinomaru Uchiha
Hokage*hl.admin
Hokage*hl.admin
Kinomaru Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 22. 06. 11

Minato Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minato Namikaze   Minato Namikaze EmptySun Aug 07, 2011 8:37 pm

Promiň,ale Akatsuki jsou S rank a to ti nepovolim Smile
Návrat nahoru Goto down
https://narutoendlife.forumczech.com
Minato Namikaze
Chunnin+8 ocasý démon
Chunnin+8 ocasý démon
Minato Namikaze


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 07. 08. 11
Age : 27

Minato Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minato Namikaze   Minato Namikaze EmptySun Aug 07, 2011 8:38 pm

Kinomaru Uchiha napsal:
Promiň,ale Akatsuki jsou S rank a to ti nepovolim Smile

Sorry oprava, já totiž jak zkopíroval ten vzor tak to bylo z něj Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kinomaru Uchiha
Hokage*hl.admin
Hokage*hl.admin
Kinomaru Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 120
Join date : 22. 06. 11

Minato Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minato Namikaze   Minato Namikaze EmptySun Aug 07, 2011 8:43 pm

OK


Povolené
Návrat nahoru Goto down
https://narutoendlife.forumczech.com
Sponsored content





Minato Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minato Namikaze   Minato Namikaze Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Minato Namikaze
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto end life :: Postavy-
Přejdi na: